نورندبوک (کانون ترجمان سابق) همراه شماست.

ماشین محتوا

صفحه اصلی/منتشرشده/ماشین محتوا

ماشین محتوا

content_machine

260 صفحه
9786000472603 شابک

امتیاز کاربران نورندبوک

امتیاز سایت آمازون

نویسنده: دن نوریس
مترجم: علیرضا دهقانی، محمد مهدی محمودی

ماشین محتوا کتابی است پیرامون به‌کارگیری بازاریابی محتوا برای رشد کسب‌وکارها در فضای آنلاین. دن‌نوریس نویسنده‌ پرفروش سال‌های اخیر، در این کتاب درباره‌ اصول بازاریابی محتوا و قدرت آن در ایجاد تمایز نسبت به رقبا و همچنین چگونگی تولید محتوای جذاب صحبت می‌کند. ایجاد محتوای تاثیرگذار و جلب‌کننده‌ اعتماد، رمز موفقیت در بازاریابی محتوا است.

لطفا نوع کتاب و تعداد آن را مشخص کنید:

شما می توانید همزمان از هرکدام نسخه های کتاب به تعداد دلخواه به سبد خرید اضافه کنید

نسخه چاپی
32,000 تومان
نسخه الکترونیکی
به زودی
21,000 تومان

توضیحات

  • چگونه از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که تمام تلاش‌های شما در زمینه‌ بازاریابی محتوا را از بین می‌برد جلوگیری کنید.
  • با کمک ۹ رویکرد پیاده‌سازی ایده‌های محتوا، چه استراتژی‌ای برای تولیدمحتوای خود آماده کنید و برای ایجاد مقیاس کمّی در تولید محتوا چه راه‌حل عملی داشته باشید.
  • بهترین بازاریابان محتوا در سراسر دنیا، چگونه با ایجاد یک ماشین محتوا جامعه‌ مخاطبان، محتوا و کسب‌وکارشان را شکل می‌دهند.
  • چطور ۱۰۰ ایده‌ اولیه‌تان را برای تولید محتوا عملی کنید.
  • چگونه با ایجاد فرآیندهای خودکار تولید محتوا، خودتان را از روند تولید محتوا خارج و با کمک ماشین محتوا مقیاس ایجاد کنید.
تاکی مور

«این کتاب بی‌نظیر است. من همه کارهایم را لغو کردم و ماشین محتوا را در عرض چند ساعت از اول تا آخر خواندم. این کتاب دقیق و واقعاً کاربردی است. بسیار مشتاقم که مطالب آن را همین امروز بکار ببندم.»

دَن ویرجیلیتو

«هرگاه صحبت از بازاریابی محتوا باشد، دَن یک منبع الهام بخشی همیشگی است.»

آدام فرانکلین

«موفقیت دن در بازایابی محتوا بی‌نظیراست. کتاب ماشین محتوا نشان می‌دهد که این‌ کار امکان‌پذیراست و چگونگی انجام آن را به شما می‌آموزد.»

دِیو چِسون

«دن تألیف یک کتاب حماسی دیگر را به سرانجام رساند. کتابی که تمامی کارآفرینان از مبتدی تا حرفه‌ای باید آن را مطالعه کنند.»

وبلاگ‌نویس‌ها

اگر وبلاگ‌نویس هستید، این کتاب به شما کمک می‌کند نگرش تازه‌ای نسبت به وبلاگ‌نویسی پیدا کنید و به آن رنگ‌وبوی کارآفرینی ببخشید.

کارآفرینان

اگر به دنبال مشتریان علاقه‌مند به کسب‌وکارتان، بدون صرف هزینه برای تبلیغات هستید، این کتاب مناسب شماست.

بازاریابان محتوا

برای افرادی که در حوزه محتوا و بازاریابی محتوا فعالیت می‌کنند، این کتاب حاوی دانش و مهارت‌های ارزشمند در سطح حرفه‌ای است.

مدیران بازاریابی

اگر در سطوح مدیریتی مشغول فعالیت هستید، این کتاب به شما کمک می‌کند استراتژی محتوای صحیحی را برای به‌کارگیری بازاریابی محتوا تهیه کنید.

دن نوریس

دن نوریس کارآفرین سریالی، بازاریاب محتوای برگزیده و سخنران بین المللی است. او مؤلف یکی از ۱۰ کتاب برتر آمازون در زمینه کسب و کارهای کوچک با عناوین: «استارت‌آپ هفت روزه» و «ماشین محتوا» است. دن نوریس در سال ۲۰۱۳ به‌عنوان برترین وبلاگ‌نویس کسب‌وکارهای کوچک انتخاب شد. او در سال ۲۰۱۵ توانست کسب‌و‌کاری با درآمد ماهیانه ۹۰هزار دلار استرالیا -تنها مبتنی بر محتوا- خلق کند. سپس فرآیند تولید محتوا را به‌حالت خودکار درآورد و به‌ این‌ ترتیب از روند تولید محتوا خارج شد. اما او همچنان به رشد کسب‌و‌کارش مشغول است. درحال‌حاضر دن نوریس دارای چهار کسب و کار موفق مبتنی بر محتوا است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “ماشین محتوا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *