راهنمای همکاری در فروش

همکاری در فروش

چگونه با «همکاری در فروش در نورندبوک» درآمدی ماهیانه کسب کنیم؟ 

در این روش شما می‌توانید با یک عضویت ساده در نوردبوک با معرفی محصولات ما به مخاطبانتان (از طریق لینک اختصاصی)، در فروش آنها به ما کمک کرده و پس از به انجام رسیدن هر فروش درصدی از قیمت آن محصول را دریافت نمایید.
برای معرفی محصولات شما می‌توانید لینک اختصاصی ویژه خود را در شبکه‌های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا ایمیل و وب‌سایت، و هر جای دیگری به اشتراک بگذارید.

آیا شما هم می‌توانید در این طرح شرکت کنید؟

اگر با نورندبوک آشنایید می‌دانید که ما به دنبال ترجمه و نشر کتاب‌های پرفروش دنیا در زمینه کسب و کار، بازاریابی، و انگیزشی هستیم.
 آیا کتاب‌های ما را خوانده‌اید؟ آیا از آنها لذت برده‌اید؟ بسیار خوب، احتمالا مشتاق بوده‌اید که آنها را به دیگران نیز معرفی کنید. چه بهتر از این؟ حال که اینطور است بگذارید علاوه بر اجر معنوی از اشتراک‌گذاری آنها اجری مادی هم نصیب شما گردد.
همکاری در فروش می‌تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم‌های خانه‌دار، وب‌مسترها، کسب و کارهای کوچک و بزرگ و یا هر فردی باشد که دوستدار کتاب خوب است. با این کار نه تنها منبع درآمد جدیدی خواهید داشت بلکه به افزایش مطالعه و تنویر افکار اطرافیانتان نیز کمک خواهید کرد.
در جدول مقابل می‌توانید میزان پاداش ثابت و متغییری که از همکاری در فروش محصولات ما به ازای هر خرید، عایدتان می‌شود را مشاهده کنید.

همکاری در فروش
همکاری در فروش

شرایط عضویت در طرح همکاری در فروش نورندبوک

برای همکاری با نورندبوک در این طرح، شما نیاز به هیچ سرمایه، ابزار خاصی و یا حتی نیازی به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم ندارید. همین که کتابی از نورندبوک را دوست داشته باشید و بخواهید آن را به دیگران هم معرفی کنید شما عضو این طرح هستید.
بنابراین کافی است با عضویت رایگان در وبسایت نورندبوک آماده دریافت لینک اختصاصی برای معرفی محصولات نورندبوک شوید.
با ثبت نام رایگان در وبسایت نورندبوک می‌توانید دکمه همکاری در فروش را در پروفایل اکانت خود ببینید و آن را فعال نمایید.

نحوه شروع فعالیت

کافی است همانند یک کاربر عادی در وب‌سایت نورندبوک عضو شوید تا کارتان در این طرح آغاز شود. پس از عضویت، در پروفایلتان بخشی ظاهر خواهد شد که نشان‌دهنده عملکرد شما در این طرح می‌باشد. در این بخش همچنین می‌توانید درخواست تسویه حساب نمایید.

همکاری در فروش