کانون ترجمان را پس از این با نام نورندبوک بشناسید.

قوانین و مقررات

قوانین، مقررات و شرایط استفاده ازوب سایت نورندبوک

  • قوانین عمومی
  • بخش کتاب‌های چاپی
  • کتب صوتی و الکترونیکی
  • محتوای تکمیلی

عضویت در وب‌سایت نورندبوک به منزله‌ پذیرش همه مفاد «شرایط و ضوابط» مندرج در سایت است و خلاف آن پذیرفته نمی‌شود.

عضویت در وب‌سایت نورندبوک، رایگان و هر شخص تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری است.

کاربر باید در حفظ و مراقبت از نام کاربری و کلمه عبور خود دقت کند. درصورتی‌که آن را فراموش کند، می‌تواند با استفاده از گزینه "کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟" نسبت به بازیابی آن از طریق ایمیلی که هنگام ثبت‌نام وارد کرده، اقدام کند.

تمام اطلاعات کاربران شامل آدرس، شماره تلفن، و ... ارائه شده به نورندبوک صرفاً در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به کاربران بوده و نورندبوک آن‌ها را در اختیار شخص سومی قرار نخواهد داد. حریم شخصی شما برای نورندبوک بسیار ارزشمند است.

نورندبوک از کلیه اطلاعات کاربران (اطلاعات خرید)، پشتیبان تهیه و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل برای نسخه اصلی، نسخه پشتیبان محفوظ بماند.

تمامی محصولات خریداری شده از نورندبوک، پس از انجام مراحل سفارش و پایان مرحله‌ پرداخت قابل پیگیری است. پس از تأیید پرداخت، پیامکی حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای کاربر ارسال می‌شود. در صورتی‌که این پیامک را دریافت نکردید، لطفاً با بخش پشتیبانی از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید.

رسید‌ خرید، که پس از تایید و تکمیل فرآیند خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود، دارای نام و مشخصات سفارش دهنده بوده و کاربر باید از رسید و یا کد دریافتی خرید به‌دقت مراقبت کند.

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که سبب شود پیامک حاوی کد خرید از نورندبوک به کاربر نرسد، اما شماره پیگیری پرداخت بانکی خرید کاربر موجود باشد، موجب از بین رفتن حق افراد نمی‌شود. کاربر باید در اسرع وقت (کمتر از 24 ساعت) به پشتیبانی اطلاع‌رسانی کند..

محصولات ترجمه و منتشر شده (اعم از کتاب‌های چاپی - صوتی و الکترونیکی) در نورندبوک دارای مجوز رسمی از صاحبان اصلی آثار است. بنابراین مالکیت معنوی و فکری آن‌ها متعلق به نورندبوک و غیر قابل انتقال است. همچنین تمام حقوق مادی کتاب‌های منتشر شده توسط نورندبوک (چاپی - صوتی و الکترونیکی) متعلق به نورندبوک است و هرگونه سوء استفاده اعم از کپی، اسکن، استخراج مطالب و غیره بدون کسب اجازه از نورندبوک متضمن پیگرد قانونی، و به‌طور قانونی و شرعی حرام است.

تمام حقوق مادی محتواهای تکمیلی ارائه شده به وسیله نورندبوک متعلق به نورندبوک است و هر گونه سوء استفاده اعم از کپی، اسکن، استخراج مطالب و غیره بدون کسب اجازه از نورندبوک متضمن پیگرد قانونی، و به‌طور قانونی و شرعی حرام است.

تمامی عناصر موجود در وب‌سایت شامل اطلاعات، اسناد، محصولات، لوگوها، گرافیک، تصاویر، نمونه صداها و بقیه‌ فایل‌ها و خدمات، کاملاً متعلق به وب‌سایت نورندبوک است و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه صاحب آن‌ها اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، دانلود، نمایش، ارسال، انتقال و فروخته شدن آن‌ها را چه به صورت کلی و چه جزئی ندارد.

مسئولیت هر لینک و مطلب و ادعا مرتبط با نورندبوک که اشخاص حقیقی و حقوقی مستقل از نورندبوک در وب‌سایت، وبلاگ، شبکه‌های اجتماعی، و دیگر رسانه‌ها منتشر می‌کنند، با خود این افراد است و نورندبوک مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد. همچنین استفاده از مطالب رایگان وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی نورندبوک تنها برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع امکان‌پذیر است.

وب‌سایت نورندبوک هر از گاهی به منظور تعمیرات دوره‌ای به‌ طور موقت و کوتاه‌مدت از دسترس خارج می‌شود. این موضوع به اطلاع کاربران خواهد رسید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نورندبوک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نورندبوک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

چنانچه نظراتی غیر‌مرتبط با کتاب یا مطلب موردنظر ارسال شود مانند الفاظ رکیک، تبلیغ به نفع یا علیه شرکت خاص، هر نوع محتوای متناقض با عرف جامعه، نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران، محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌ها، توهین به مقدسات و اقوام و اشخاص، تبلیغات به هر شکلی، هرگونه لینک به سایت‌های دیگر، نظراتی که دارای محتوای جمع‌آوری رأی و لایک دیگر کاربران باشد، شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات تماس، نام کاربری افراد در سایت‌های مختلف مانند نام کاربری یاهو و ... ، درخواست و دعوت به چت، به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و دارای پیگیرد قانونی است.

هر زمان کاربر بر خلاف شرایط و ضوابط نورندبوک عمل کند، نورندبوک این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بلافاصله دسترسی کاربر به سرویس‌های نورندبوک را معلق کند یا به طور کامل به پایان برساند و حساب کاربر را (یا بخشی از آن را) مسدود کند. به علاوه مسئولیت حذف حساب و پایان دسترسی سرویس بر عهده نورندبوک یا هیچ فرد سومی نخواهد بود.

کاربر باید موافقت کند که هر آن متوجه استفاده‌ حساب کاربری‌اش توسط فردی دیگر شد، به نورندبوک اطلاع دهد. برای جلوگیری از این شرایط توصیه می‌شود پس از هر بار استفاده از سرویس از حساب کاربری‌تان خارج شوید.

کاربر حق ندارد خودش را جای کسی دیگر معرفی کند.

هر شخص تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری می‌باشد.

کاربر فقط می‌تواند برای مقاصد قانونی از سرویس‌های وب‌سایت استفاده کند. هرگونه استفاده‌ غیرقانونی از سرویس‌های نورندبوک شامل نوشتن و انتقال پیام‌های تهدید کننده، توهین‌آمیز، غیر اخلاقی و مستهجن، یا برهم‌زننده‌ نظم اجتماعی یا محرک دیگران به انجام جرم و قانون‌شکنی یا تجاوز به حریم خصوصی دیگر کاربران، ممنوع است.

دسترسی به داده‌ها یا حساب کاربری‌ای که اجازه‌اش به شما داده نشده است.

سعی در تخمین زدن قدرت امنیت سرویس از طریق تلاش برای شکستن آن.

استفاده از deep-link, page-scrape, robot, spider و یا هر دستگاه خودکار دیگر همسان با این‌ ابزارها به‌منظور دسترسی، به‌دست آوردن، کپی یا نظارت‌کردن بر بخش‌هایی از سرویس که مربوط به کاربران نمی‌شود.

دست زدن به هر عملی که باعث سنگینی بیش از حد و فراساختاری سرویس، سیستم، شبکه‌ نورندبوک و یا هر سیستم و شبکه‌ مربوط به آن می‌شود.

تلاش برای جست‌وجو و یافتن اطلاعات شخصی دیگر کاربران و افشا کردن آن‌ها.

تلاش برای ایجاد اختلال و مسدود کردن سرویس برای کاربران دیگر.

جعل هرگونه TCP/IP و استفاده از آن برای نشان دادن اطلاعات نادرست در ایمیل‌ها و پست‌های newsgroup ها.

تلاش برای ایجاد اختلال در سرویس یا شبکه‌ نورندبوک و استفاده از سرویس‌هایی که مجاز به آن نیستید.